Op zaterdag 19 en zondag 20 april wordt Herberg de Geulhemermolen weer omgetoverd tot het bruisende TDT Café! Een unieke wielerbeleving waar koers, muziek, gezelligheid én de Tour de Tietema-crew samenkomen.

Op zaterdag kun je er terecht voor de beste support, met onder meer een Philips OneBlade Been Barbier. Je gaat er niet alleen goed gesoigneerd weg, maar kunt er ook laten zien dat jij de snelste van de dag bent op de Tacx smarttrainer.

Een dag later volgen we er samen de Amstel Gold Race, live op groot scherm powered by Boels, met analyses, muziek en verrassingsgasten.

🚴 TDT Café

📅 Zaterdag 19 en zondag 20 april 2025

🕚 Zaterdag: 10:00 – 14:00 uur
🕚 Zondag: 11:00 – 20:00 uur

📍 Herberg de Geulhemermolen, Berg en Terblijt (Zuid-Limburg)

🎟️ Toegang = gratis!

🔥 Wat kun je verwachten?

Zaterdag 19 april 2025
  • ☕ De Geulhemermolen is geopend vanaf 10:00 uur en sluit om 22:00 uur
  • 🚴‍♂️ De eerste deelnemers aan de Amstel Gold Race Toertocht starten al om 6:30 uur! De laatsten vertrekken om 11:00 uur
  • 🪒 Tussen 10:00 en 14:00 uur ben je op het terrein van het TDT Café welkom bij de Been Barbier van Philips OneBlade
  • 😤 Leef je - voor of na je scheerbeurt - uit op de Tacx smarttrainer en voel je een echte prof
Zondag 20 april 2025
  • 🤩 De Geulhemermolen is geopend vanaf 10:00 uur en het evenement is afgelopen om 20:00 uur
  • 🎤 Podiumprogramma met:
    • Host: Bas van Mulken (o.a. L1 en Eurosport)
    • Vooruitblik en nabeschouwing met Bas, Devin & Josse
    • Julia Soek (sportief manager van de Rockets) over het koersverloop
    • Special guests: 1 à 2 renners van de Rockets
  • 🎧 DJ Michiel Fierens zorgt voor de perfecte vibe
  • 📺 Live koers op een groot scherm powered by Boels:
    • 🚴‍♀️ Doorkomsten vrouwenkoers: 12:15 & 12:45 uur
    • 🚴‍♂️ Doorkomsten mannenkoers (met de 🚀 Rockets!): 15:00 & 16:30
  • 🍻 Eten & drinken – alles wat je nodig hebt voor een top koersdag is aanwezig en verkrijgbaar bij het TDT Café

📍 Locatie

Herberg de Geulhemermolen

Geulhemmerweg 49, 6325 PK Berg en Terblijt

🚲 Kom met de fiets of het openbaar vervoer

De weg naar de Geulhemermolen wordt op zaterdag overspoeld door de duizenden deelnemers van de toertocht en wordt op zondag vanaf 11:00 uur afgesloten. Je komt er dan alleen door met een ‘doorrijdkaart’, die niet verkrijgbaar is. Daarom adviseren we je om op andere manier naar het TDT Café te komen.

Met de fiets

Perfect bereikbaar via het Limburgse fietsroutenetwerk. Parkeer je fiets veilig bij de locatie. Er is een grote fietsenstalling pal naast het TDT Café.

Met het openbaar vervoer

  • Kom je toch met de auto? Parkeer dan bij P&R Maastricht Noord
  • Pak de trein naar station Houthem – St. Gerlach
  • Vanaf daar is het ongeveer 10 tot 15 minuten lopen naar de Geulhemermolen

    👉 Check de NS-reis

🧠 Goed om te weten

  • ✅ Toegang tot het TDT Café is gratis
  • 👨‍👩‍👧 Gezellig voor jong & oud
  • 🌥️ Buitenlocatie – bij slecht weer: check socials van Bas, Devin, Josse en/of de Rockets voor updates
  • 🅿️ Geen parkeerplaats voorzien bij de locatie – kom met OV of fiets!
  • 💜 Dresscode: in Rockets-stijl, dus in het paars! Heb je geen paarse items in je kledingkast? Neem dan een kijkje op de webshop van het team of kom naar onze merchandise-stand bij de Geulhemermolen!
  • 🛑 Vol = vol, dus kom op tijd naar het TDT Café. Je kunt de koers kijken op het evenemententerrein, maar verspreiden ons achter de dranghekken over de berg als de koers langskomt
  • 🫶 Steun alle renners - die van de Rockets misschien nét iets meer 😉 - op een positieve manier en zorg ervoor dat iedereen van de koers kan genieten, zowel het publiek als de renners. We belemmeren de renners niet, maar juichen alle deelnemers toe

📲 Volg Tour de Tietema & de Rockets

Mis niks van het event of de race – volg ons via de socials van Bas, Devin en Josse of de wielerploeg.

👉 @bastietema
👉 @devinvdwiel
👉 @jossewester
👉 @rocketscycling